Děkuji klientům za jejich důvěru

Vynikající terapeutka v Brně.

Petr Honzátko

Schopná a empatická terapeutka v Brně. Paní má výborné a kladné reference. Věnuje se i hypnóze. Doporučuji.

Jitka Škapová

K paní Jindřišce jsem začala chodit v období, kdy jsem byla velice přetížená povinnostmi. Měla jsem pocit, že se dostávám do deprese, jak skloubit rodinu a podnikání? Uvažovala jsem i o psychiatrovi, že začnu brát léky, že jsem slabá. Teď jsem velice ráda, že jsem se rozhodla pro Jindřišku. Ukázala mi cestu k mému sebevědomí a vůbec jsem netušila, jak si člověk může očistit duši a zjistit, co ho svírá. Hned po prvním sezení jsem viděla a cítila, že Jindřiška je ta pravá, která mi může pomoct. Je velice výjimečná, má krásný přístup k lidem, dokáže pracovat jako kouč i psychoterapeut. Krásně vás zklidní a pohladí na duši. Do ničeho vás nenutí, vždy dá na výběr a na co se cítíte.

A já se dnes cítím spokojená, vyrovnaná, sebevědomá a na spoustu věcí mám jiný pohled. Okolí se ptá, co se se mnou stalo, že vypadám spokojeně i mladší a manžel si toho také všiml. Na sezení velice ráda vzpomínám. Mohu doporučit každému, kdo se cítí sklíčeně nebo má problémy, které jej pohlcují. Doporučuji chodit k milé paní Jindřišce, je to ta správná volba, co můžete pro sebe udělat.

 

Martina Marková Brno

Jindřišku jsem začala navštěvovat, když jsem prožívala jedno z nejhorších období svého života, opravdu jsem nevěděla co se sebou. U ní jsem nalezla pochopení, podporu.  Pomohla mi NAJÍT SMĚR, kterým se vydat. Nebylo to jednoduché, mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale také jsem už toho díky ní hodně zvládla. Po sezeních se cítím výborně a vždy si uvědomím něco nového, pozitivního. Jindřiška je neobyčejný člověk, který mi zásadním způsobem pomáhá změnit můj život a najít sebe sama.

Děkuji Ti! Doporučuji navštívit každému, kdo se chce někam posunout nebo něco změnit.

Kamila Švédová

S Jindřiškou jsem již urazila roční cestu. Když porovnám situaci, se kterou jsem přišla a kde jsem teď, tak mohu říct, že mi pomohla mílovými kroky urazit obrovskou cestu. Dívat se na věci i z jiného úhlu pohledu. Spolupráce mě posunuje jak v osobním rozvoji, tak i v tom věřit si, stát si za svými rozhodnutími, být sebevědomá a uvědomit si, že v životě jsme my sami ti, kdo tvoří svoji budoucnost a životní rozhodnutí. Mám energii, větší chuť do života a prostor na to dělat to co chci já.  Moc děkuji.

Martina Rozkopalová

Jindřiška mi pomohla opustit některá přesvědčení, díky kterým jsem chodil v kruhu. Mělo to systém – každý měsíc jiná negativní emoce. Doporučuju

Mgr. Jiří Sedláček

S paní Chaloupkovou se vídáme 1x za 4-6 týdnů. Po každém sezení jsem ODPOČATÝ, plný ELÁNU a s CHUTÍ..

Jan Hudec

Spolupráce s Jindřiškou pro mě byla nejen přínosná, ale také velmi příjemná. Jindřiška umí skvěle naslouchat, probíraným problémům rozumí a je velmi empatická. Díky jejímu provázení jsem se na své osobní cestě při POZNÁNÍ SEBE SAMA posunula opět o velký kus vpřed a moc jí za to děkuji!

Hanka Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

S Jindřiškou jsem začala spolupracovat, když jsem procházela těžkým životním obdobím. Nejen, že mi pomohla úspěšně překlenout a vyrovnat se s novou situací, ale také jsem během naší spolupráce prošla velkým osobním rozvojem. Pomohla mi najít i své chyby a úspěšně se jich postupně zbavovat. To mi OTEVŘELO OČI a našla jsem v sobě spoustu SÍLY. Jindřiška je velmi milá a ač pro mě bývá těžké se někomu svěřit, zde jsem se cítila příjemně a neměla jsem žádný problém se jí otevřít.

Spolupráce s Jindřiškou byla mou nejlepší investicí do sebe sama.

Marcela Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiška je něco jako strážný anděl. Neradí, ale stojí za mnou a je mi oporou v mé cestě ke SMÍŘENÍ SAMA SE SEBOU. Přestože je přede mnou ještě kus práce, díky Jindřišce se posouvám mílovými kroky a bez její pomoci bych tak daleko sama nedošla. Na našich sezeních se vždy cítím pochopená a plná optimismu, že to zvládnu. Je člověkem s obrovským srdcem a na správném místě.

 

 

Anna Hrazdilová

Jindřiška mi profesionálním, zároveň ale velmi lidským způsobem pomohla pochopit… POCHOPIT především sebe samou a to, že se nemusím bát PROJEVIT své pocity a dělat v životě to, po čem opravdu toužím, co je pro mě důležité a co mě dělá šťastnou. Ještě jednou děkuji!

Ivana R. z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiška je skvělý člověk, který umí naslouchat, je příjemná a profesionální. Naše společná sezení mi velmi pomáhají. Díky jejímu osobitému přístupu konečně POZNÁVÁM SAMA SEBE, buduji si sebevědomí a mám vůli a chuť dělat věci tak, jak je cítím od srdce .

Setkání s Jindřiškou Vám doporučuji :).

Mgr. Romana Machotová

Díky této ženě jsem se posunula mílovými kroky dopředu. Už jen setkání s ní je pohlazením na vaší duši. Málokdo by o mě řekl, že by někdo mohl zkrotit můj temperament. Této ženě se to povedlo a pod jejím vedením mě přivedla tam, kam jsem potřebovala. OTEVŘELA oči a ODKRYLA spoustu záležitostí, které mi blokovaly hlavu. Po každém sezení jsem se cítila líp a líp, VOLNÁ jako pták. Jindři, jsem moc ráda, že jsem Tě mohla potkat a už jsi zůstala v mém životě.

Lidka Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiško, otevřela jsi mi dveře, za kterými bylo tolik dalších dveří a některé se otevíraly samy, některé těžko, další se zdály být uzamčené.. ale všechny jsou nakonec dostupné a otevřené dokořán. Jsem SVÝM PÁNEM a TVOŘÍM si svět. Máš obrovský talent a já ti děkuji, že jsi mi pomohla.

Aneta Rychlíková

Drahá Jindřiško, vím že jsi čekala dlouho, ale muselo to uzrát.. Jak vyjádřit to, co mi přineslo několik sezení s Tebou? Uvědomuješ si vůbec, jak zásadně svou prací měníš lidem život k lepšímu? A vlastně neřekla bych že měníš, já to u sebe vnímám tak, že jsi mi totálně rozmetala moje bývalé vzorce žití a bytí a z toho prachu jako Fénix z popela se zrodil ŽIVOT. Ano, skutečně nyní mohu s klidným svědomím říci, že ŽIJU. Klidná, vyrovnaná a spokojená se svým životem. A od té chvíle se najednou vše stává srozumitelné, zapadá do sebe jak ozubená kolečka a plyne to. Myslím, že Ti nikdy nebudu moci slovy vyjádřit jak moc to pro mě znamená – potkat Tě. Děkuji.

Daniela Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

V životě jsem potkal velkou spoustu lidí, z toho velkého množství je docela málo, se kterými mohu hovořit bez zábran a bez studu, že na sebe „vybalím“, že něco neumím, nezvládám, že mi něco nejde, .. a nebojím se otevřít i velmi osobní rovinu – prostě Ti důvěřuji. Pohovory s Tebou jsou pro mne něco jako bájné římské očistné lázně – vždycky se těším. Jsi člověkem, který umí předat slunce do duše, a takových lidí je málo. Jsi samozřejmě člověk, který má jistě i své chyby, ale  zcela určitě o svém jednání přemýšlíš a domýšlíš důsledky, dokážeš na sobě pracovat, jsi empatickým člověkem, který nevnucuje jiným svůj pohled na svět a věc, ale pouze nasměrovává, navádí a nechává nás na sobě pracovat a hlavně dává SÍLU a ODVAHU k ryze osobním rozhodnutím – tyto atributy dokážeš „očkovat“ i do svých klientů – nebo co jsme. Proto jsi opravdu osobnost a naprosto jedinečná.

Ing. Jiří Švestka

Díky spolupráci s Jindřiškou si plně uvědomuji různé situace v mém životě už od dětství, ve kterých se projevily mé jedinečné schopnosti. Vnímám jako úspěch a pozitivní ty případy, které jsem považovala za bloky nebo jasný neúspěch. Teď chápu, že blok a negativní pocity spočívaly (nebo vycházely) ve způsobu interpretace každé z těchto situací. Ve skutečnosti je dnes vidím jako zdroj své SÍLY a uvědomění svých silných stránek a svých vnitřních driverů, které nesmím umlčet. To mi dává KLID a umožňuje mi soustředit se na to podstatné v mém životě. Dekuji! Rok práce a podpory Jindřišky je pro mne neocenitelný.

Kateřina Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Když jsem se před pár týdny přibližovala dveřím Jindřiščina domu, přicházela jsem ve spěchu, s pocitem vnitřní tíhy a jen mlhavou představou o tom, co mě za nimi čeká. Na zklidňujícím sezení, natož u odborníka „přes hlavu”, jsem nikdy nebyla. V tomhle jsem skeptik. Jindřiška mě ale při našem prvním setkání nějakým tajemným způsobem oslovila a její velký smysl pro empatii, který člověk vycítí hned na první pohled, mě přiměla, abych se nad tím vším zamyslela…VÍCE V ČLÁNKU NA BLOGU: Jak mnou projela vlna uvolnění. Doslova…

Lucie Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiška mi byla doporučena kamarádkou a po přečtení jejích webových stránek jsem cítila, že „ona“ bude ta pravá, která mi pomůže najít cestu ven z mých problémů. A tak se i stalo! Naše pravidelná setkání mi pomohla nejen s mými neduhy, ale otevřela mi i obzory v jiných situacích a nyní dokážu mít nad nimi lepší nadhled a úhel pohledu. Jelikož se Jindřiška neustále vzdělává a velice dobře se dokáže navnímat na klienta, určitě ji mohu doporučit všem, kteří hledají pomoc podobného typu.

Petra Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Původně jsem si chtěla jen na sobě vyzkoušet, jak fungují principy NLP. Jindřiška mě ale svým přístupem a znalostmi tak oslnila, že se vídáme pravidelně a já si výsledky naší práce nemohu vynachválit. Určitě ji doporučuji i Vám!

Markéta Tichá

S Jindřiškou spolupracuji již delší čas a musím říct, že jsem s její prací velice spokojená. Nejvíc musím ocenit její profesionální a přesto lidský přístup. Vážím si i empatie a vhledu do situace, kdy mi pomáhá najít skrytou a přitom podstatnou příčinu problému.Řešili jsme společně už více témat, která mě trápila a vždy k mé velké spokojenosti. Pokud hledáte kouče, který má opravdu hluboký zájem vám pomoci a ulevit od trápení, určitě se obraťte na Jindřišku.

Alena Habichová

Pokud se rozhodnete vydat na cestu za sebepoznáním, je vždycky výhodou mít na této cestě kvalitního průvodce. Není důležité, jak daleko s Vámi na cestě půjde, nicméně je důležité, aby Vás navedl správným směrem. Já jsem takového průvodce našla v osobě Jindřišky a za každý kus naší společné cesty jsem jí nesmírně vděčná.

Mgr. Jolana Zedeková

S paní Jindřiškou už spolupracuji několik měsíců a musím konstatovat, že jsem velmi mile překvapen efektem těch několika sezení. Za několik měsíců jsem nejen poznal více sám sebe, ale naučil jsem se DUVĚŘOVAT SI, stát za svými rozhodnutími a nepochybovat o sobě.

Můj život tak doznal kvalitativní změnu k lepšímu. Přirovnal bych to asi jako, bych se dosud díval na rozkvetlou louku života přes zavřené okno a bál se vyjít ven. Nyní už jsem na té louce a užívám si ty vůně, barvy, zvuky. Tímto za vše Jindřišce děkuji.

Ing. František Krejčí

Ve svém životě si často neseme zátěž z našeho dětství a zátěž nasbíranou v průběhu života. Za pomocí NLP technik a citlivého vedení Jindřišky jsem se významné části této zátěže zbavil. Díky tomu se teď cítím mnohem víc uvolněný, spokojený a užívám si i drobné radosti života. Počítejte ovšem s tím, že to hlavní je na vás. Jindřiška je „jen“ vaším průvodcem, díky níž se můžete zbavit řady omezujících přesvědčení. Doporučuji si najít čas a rozebrat s Jindřiškou to, co vás v životě omezuje.

Spokojený klient Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jak už to bývá, k Jindřišce mě přivedla štastná náhoda a protože mě téma koučinku zajímá, tak jsem začala docházet na koučovací sezení. První hmatatelný výsledek jsem zažila po pár sezeních při práci na jednom náročném projektu, kdy jsem měla obavy, jak to všechno zvládnu s dávkou zatěžujícího stresu. Při sezeních jsme řešili témata jako lehkost, snadnost, plynutí a najednou se mi asi během dvou týdnů přihodilo 6 různých situací, kdy jsem si lámala hlavu, jak to vyřeším, přičemž řešení se vylouplo naprosto snadno a lehce v různých podobách (nápad, email, telefonát…). Projekt byl velmi úspěšný a já jsem přesvědčená, že velkou mírou tomu pomohlo právě koučování. Jsem zvědavá na další výsledky. Na Jindřišce oceňuji její profesionalitu, zaujetí a vášeň pro věc, mám k ní stoprocentní důvěru a doporučuji ji.

Dagmar B. Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Setkání s Jindřiškou mělo významný vliv na mé sebevědomí a pochopení, kudy se chci ve svém životě dále ubírat. Naučila mě efektivními nástroji ovlivnit kvalitu mého života a lépe hospodařit se svojí energií. Poznala jsem více do hloubky sebe samu a uvědomila jsem si, že jen já jsem zodpovědná za svůj vlastní život i za to jestli ho plnohodnotně žiji, nebo pouze přežívám.

Ivana Čencová

Než jsem potkala Jindřišku, měla jsem představu o koučování takovou, že mi někdo bude radit, co mám dělat se svým životem. A to já nepotřebuji. Váhala jsem, zda vůbec s koučováním začít. Jindřiška mi otevřela oči. Neradí mi, jen pomáhá uchytit si život do svých rukou, podívat se na něj z jiných úhlů, pochopit vzniklé situace a problémy a najít si svou vlastní cestu. Jindřiška má mou důvěru v tom, jak nad věcmi přemýšlí, vnímá a přesně ví, co zrovna já potřebuji. Tím mi dokáže krásně otevřít mysl a ta se postupně čistí.

Jana Pěnčíková

Když je student připraven, učitel se objeví …. paní Chaloupkovou jsem objevil právě včas a stále mi pomáhá k úspěchům jak pracovním tak soukromým. Pomohla mi překonat sebe sama, objevit a splnit mé cíle, materiální i duševní.

Václav Balík

Setkání s Jindřiškou pro mě bylo velmi příjemné a přínosné. Jindřiška je komunikativní, empatická, kreativní, důvěryhodná. Díky metodám, které při koučování používala jsem si snadno uvědomila priority a důležité hodnoty mého profesního i osobní života, jasně si stanovila cíl a způsob jeho dosažení. Našla jsem jiný úhel pohledu. Jindřišku jako koučku rozhodně doporučuji.

Mgr. Martina Douchová

Jsem překvapena, kolik si toho mohu sama odpovědět pod jasným a především citlivým vedením koučky Jindřišky Chaloupkové. Jsem ráda za každý den urychlení v přiblížení se tomu, kdo doopravdy jsem – v pochopení, zvědomění a nalezení praktických návodů, které mi život okamžitě mění.

Ing. Arch. Kateřina Holmanová

Setkání s koučkou Jindřiškou Chaloupkovou která chápe, rozumí a pomáhá objevit jiný úhel pohledu a najít cestu z labyrintu, patří k milým zážitkům letošního roku.

Děkuji

Ing. Alena Brožková PhD

Velmi se mi líbil průběh koučinku s paní Mgr. Jindřiškou Chaloupkovou. Tato metoda mi pomohla ujasnit si moje priority a naplánovat etapy jejich realizace.

Ing. Jan Brožek

Pro mě jako pragmatického a realistického člověka bylo setkání s Jindřiškou jako snový zážitek… protržení vnitřní hráze. Léty naskládaný kal a zdánlivě odžité ústrky a smutky se vyvalily a odtekly. Jindřiška mi pomohla podporou, tolerancí, citlivostí překonat tu rozbouřenou řeku a především najít sebe sama. Moc děkuji.

Mgr. Et Mgr. Hana Hanusová

Práce s Jindřiškou pro mne byla celostním obohacením. Dokázala přirozeně zvolit formu diskuze, která pro mne byla příjemná a zároveň účinná. Postupovala s ohledem na mé potřeby a navazovala vhodně na vyvíjející se téma. Navodila atmosféru, ve které jsem vůči ní získala důvěru a mohla se tak otevřít. Umožnila mi vhled do mé situace z jiného úhlu pohledu, čímž mi rozšířila možnosti pro řešení. Jsem si jista, že bych se na ní v případě potřeby pomoci, znovu obrátila.

Mgr. Stanislava Klocová

Děkuji Jindřišce za laskavé přijetí a podporu při hledání řešení mých priorit.

Šárka Dvořáková