Děkuji klientům za jejich důvěru

U Jindřišky se scházíme již přes půlrok. A musím říct, že sezení jsou pro mě velmi uvědomující a posouvající k mému stabilnějšímu a zářivějšímu JÁ. 🙂
V průběhu života jsem vyzkoušel již mnoho terapeutů i koučů. Nicméně Jindřišky pro mě nový přístup k práci hlavně s EMOCEMI a celkově ZÁTĚŽOVÝMI VZORCI, podle kterých se i nechtěně řídíme celý život, je osvěžující a zároveň do života přinášející světlo a „nový vítr“.
Vřele Jindřišku doporučuji!

 

Petr Šeba

Na Jindřišku jsem se obrátil před necelým rokem při náročné životní situaci. Velice mi pomohla při zvládání tohoto těžkého období. Spolupráce pro mě byla velkým přínosem i ve ZMĚNĚ PŘÍSTUPU nejen ke klíčovým, ale i standartním životním situacím.

Radek Veverka

Asi každý člověk se během života potýká s nějakým problémem. Někdy je však těžké sám sobě PROBLÉM POJMENOVAT, najít jeho PŘÍČINU, nebo spouštěč.

S Jindřiškou se scházím již rok a právě v tomto cítím největší přínos našich sezení. Jemným a neinvazivním způsobem pomůže problém pojmenovat a navrhnout ŘEŠENÍ.

Lukáš Habas

S Jindřiškou se pravidelně setkáváme 3/4 roku. A vždy jsem z návštěvy u ní nadšená. Hledala jsem na internetu někoho, kdo mi osvětlí techniky NLP a našla jsem navíc i osobní koučku, se kterou mohu probrat životní situace a SMĚŘOVÁNÍ OSOBNÍ I PROFESNÍ. Spolupráce s Jindřiškou mne baví, líbí se mi jemný a citlivý přístup. Je to profesionálka a já jsem moc ráda, že jsem dala na svoji intuici a Jindřišku oslovila.

Mgr. Pavlína Bádrová

Jindřišku jsem poznala před pár lety a občas jsme se při různých příležitostech letmo potkávaly. Jindřiška je člověk s nesmírnou dávkou empatie. Před časem jsem se na ni obrátila s prosbou o pomoc se zdravotními obtížemi mé dcery. Ovšem nabídla pomoc spíše mně, abych USTÁLA tuto ŽIVOTNÍ ZKOUŠKU a byla dobrou OPOROU mým blízkým. Netušila jsem, co vše je možné, ani kam tato cesta může vést. Pořád s Jindřiškou pracujeme, provází mě neskutečně citlivým způsobem a různými technikami směrem k získání většího klidu, nadhledu. Neradí, ale dokáže ukázat cestu k řešení, které člověk v té chvíli nevidí. Nesoudí, jen nabízí možnosti. Dostáváme se do oblastí, o kterých jsem netušila, že mohou mít spojitost. Je to pro mě zajímavé, překvapivé a hlavně obohacující. Ne vždy je příjemné vidět pravdivě sebe samého, ale u Jindřišky se nemusím obávat vlastně ničeho, nebo se stydět. Za velkou profesionalitou Jindřišky se totiž skrývá mnohem víc- laskavost, pokora a úcta k člověku.
Děkuji Jindřiško, jsem vděčná, že jsem Tě oslovila. Přeji, ať Tě tato práce baví a naplňuje!

MUDr. Kateřina Černá

Paní Jindřišku Chaloupkovou mohu vřele doporučit. S tak citlivým a profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala . Na terapiích jsem měla pocit, že jsem u své nejlepší přítelkyně, která mě nejen dobře zná, ale i chápe. Dovedla mě provést pro mně nejtěžším životním obdobím a naučila mě opět RADOVAT ze života , za což jsem jí nesmírně vděčná.

Jarka Jindřichův Hradec z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

S Jindřiškou jsem začala spolupracovat v době, kdy jsem se dostala na jakousi pomyslnou křižovatku ve svém životě a začala jsem hledat samu sebe jak v profesním, tak také v osobním životě. Spolupráce s ní trvala více než půl roku, ale již po pár měsících jsem byla nadšená z toho, když jsem sama na sobě začala pozorovat první změny – ZKLIDNĚNÍ, získání většího NADHLEDU, posílení SEBEVĚDOMÍ a změnu ÚHLU POHLEDU na život. Kombinací koučinku a skvělé terapie, která byla přímo na míru jsem s její profesionální pomocí udělala velký pokrok a odvedla kus práce na sobě samé. Když jsem objevila její webové stránky, intuice mi napověděla, že „TOTO BY MOHLO BÝT TO PRAVÉ“ a skutečnost mi to jenom potvrdila – osobní, citlivý, ale zároveň velmi profesionální přístup. Jindřiško, velmi Ti děkuji a přeji Ti mnoho spokojených klientů!

Ing. Hana Procházková

S Jindřiškou spolupracuji už skoro rok a vybrala jsem si ji na základě jejích webových stránek, které mě oslovily. Dnes už mohu říct, že jsem si vybrala naprosto správně. S Jindřiškou se cítím v BEZPEČÍ a tak vzniká PROSTOR pro bádání v hloubkách mého bytí při kterém mi Jindřiška dělá skvělého průvodce a vede mě podle situace, nálady, podle toho co zrovna zažívám a podle toho na co se vlastně sama cítím, takže vždy mám v rukou otěže já sama. Jsem moc vděčná za to, že se mi objevila v životě 🙂

 

Petra Griebaumová

K Jindřišce jsem přišel v době, kdy jsem si nebyl jistý se svými důležitými rozhodnutími a kdy jsem zejména ztrácel schopnost rozumné a klidné KOMUNIKACE se svou rodinou. Po několika sezeních jsem v sobě našel opět schopnosti řešit věci s NADHLEDEM a objevil jsem znovu svou VNITŘNÍ SÍLU. Forma kombinace koučinku a skvělé terapie na míru od Jindřišky mě velmi vyhovovala, protože mě dovedla hlavně k poznání sebe samého. Následně jsem dokázal pochopit, proč se některé věci v minulosti staly nebo proč se děly naopak než jsem očekával. Nyní jsem zcela připraven čelit jakýmkoliv výzvám v mém životě.

Děkuji Jindřiško

Petr Marek

S Jindřiškou se perfektně spolupracuje. Je velmi milá, empatická a příjemná.

Andrea Beňová

Jindřiško, pomohla jsi mi najít sama sebe…Moc Ti děkuji a těším se na další společné sedánky.

Lenka Zavřelová

Jindřiška je jako skvělá kamarádka, kterou si každý přeje mít. Okamžitě ve mně probudila důvěru. Je milá, empatická, nesoudí, v její blízkosti se cítím velmi příjemně. Jsem moc vděčná za to, že právě mně ji život přivedl do cesty. Cokoliv s ní sdílím, je u ní bezpečně schované jako v bavlnce. Je trpělivá, vyslechne a pomáhá najít si VLASTNÍ CESTU ke štěstí. Je skvělé, že neudílí rady, co dělat, ale nechává člověku dostatek PROSTORU, aby si sám uvědomil, co je pro něj to nejlepší. Zpočátku jsem měla trošku strach, aby následná sezení nebyla jako ve škole, kdy cítím pocit viny, pokud se mi něco nepodařilo nebo když nenastala nějaká změna. Strach byl naprosto zbytečný. Cesta je cíl. Jindřiško, jsi úžasná a já moc děkuji za to, že můžu jít po Tvém boku.

Ing. Hana Hvozdenská

Sezení byla příjemná, vždy jsem se na ně těšila. Jindřiška mi pomohla zvládnout těžké období, začala jsem o své psychice a PÉČI o ni více uvažovat. Dozvěděla jsem se jak se uklidnit způsoby, které jsem dříve neznala.

Julie Potůčková

V minulosti jsem navštěvovala klasické psychoterapie. I přesto, že byly poměrně účinné, dobře vedené a správně nasměrované, po nějakém čase jsem cítila, že potřebuji něco jinak, že dlouho stojím na místě.
A tak jsem začala navštěvovat Jindřišku. Naše sezení jsou o přesném POJMENOVÁNÍ problému, jeho hlubokém PROŽITKU a „velkém zemětřesení“, tedy o ROZBITÍ nefunkčních schémat a VÝSTAVBĚ nových. Ale tím to nekončí. Následně jde o jejich PRAKTICKÉ uplatňování v každodenním životě a při běžných činnostech. A v tomto vidím hlavní rozdíl s klasickou psychoterapií. Ta se odehrávala spíše jen v ordinaci a byla o momentální úlevě a momentální naději. Koučink je více prožitkový a maximálně praktický. A z toho vyvěrá příjemný pocit, že pro sebe něco opravdu dělám i mimo terapie samotné.
Od koučinku je neodmyslitelná osobnost terapeuta. Jindřiška je v první řadě vlídnou ženou, je průvodkyní, která přesně ví kam a proč klienta vede, je zárukou diskrétnosti a důvěry.
Terapie jsou pro mě časově i finančně náročné, ale čím dál víc se mi potvrzuje, že jde o investici do celé rodiny. Mými výsledky je kladně ovlivněna celá rodina, a to mě baví a dává smysl.

Markéta Uherské Hradiště z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Když jsem se v životě ocitla ve fázi, že jsem potřebovala změnu, ale nevěděla jsem, jak na ni, narazila jsem na Jindřišku. A dodnes jsem vděčná, že jsem zvedla telefon a domluvila si s ní schůzku.
Snad nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že jsme si úžasně lidsky sedly a já se nejen s ní, ale i u ní cítím velmi příjemně.
Jindřiška mi ukazuje cestu, je mým rádcem a průvodcem. Pomáhá mi ZORIENTOVAT SE v životě, podívat se na věci pod JINÝM ÚHLEM a PŘIZNAT sama sobě věci, do kterých se zrovna nehrnu. Zároveň mě ale do ničeho netlačí, nechává mi prostor. Takže pokud někdo čekáte, že stačí přijít a změny se dějí, není tomu tak. Je to práce a musíte se snažit. Ale Jindřiška tu bude pro vás.

Mgr. Kateřina Gardoňová

K Jindřišce jsem přišla v době, kdy jsem se dlouhou dobu motala v kruhu určitých témat a ani za pomoci jiných terapeutů nenašla východisko.
Nyní je to více než půl roku, kdy jsem přišla na první sezení a musím uznat, že jsem se hodně posunula jak v tématech, tak i v osobní rovině: jsem sebevědomější, znám své potřeby, hodnoty a hranice a díky tomu je i má KOMUNIKACE S OSTATNÍMI otevřenější.
Musím jí moc poděkovat za to, že teď žiji kvalitnější, naplněnější a vědomější život!

Mgr. Světla Kolaříková

Různé etapy života člověka formují. Úspěchy posilují, krize ho srážejí a brání osobnímu rozvoji. Přiznat si problém a hlavně vyhledat odbornou pomoc, patří k nejtěžším osobním rozhodnutím každého jednotlivce. Dobrý kouč vám neukáže cestu a nevede vás po ní, dobrý kouč vám pomůže přijít na to, jak sami dávat nohu před nohu. Směr a cíl si musí najít každý sám. Svoje SEBEZDOKONALENÍ, vydání ze sebe toho nejlepšího a ŽÍT, to je ta cesta. Fundovaných odborníků s unikátním lidským přístupem je málo, ale jsou. Tohle mohu potvrdit nejen já, ale i spousta dalších. Paní Jindřiška Chaloupková k takovýmto lidem právem patří.

Děkuji za všechny, že jste.

Milan Stejskal

K Jindřišce jsem přišel před rokem. Ležela na mě „deka“, nic mě nebavilo. Během několika sezení jsem ze sebe deku sundal a začal se na svět dívat JINÝMA OČIMA. Během sezení jsem si přišel na mnohé AHA momenty – zafixované špatné návyky z dětství apod. Ze sezení odcházím vždy s dobrou náladou a TĚŠÍM SE NA „ŽIVOT“. Během sezení mi pomohla zvládnout nelehkou životní situaci – rozvod tak, aby vše mohlo proběhnout se vztyčenou hlavou. Oceňuji příjemný a přátelský přístup a koučink mohu jen doporučit.

Ing. Michal Hort

Člověk se v životě může ocitnout na rozcestí a je důležité si umět přiznat, že něco už sami nezvládáme a vyhledat pomoc. Jindřiška mi dělala životní průvodkyní a pomohla mi dospět v oblastech života, kde jsem se pořád motala v začarovaném kruhu mnohdy naprosto zbytečně nepříjemných situací, špatných životních rozhodnutí i trauma, které mi jen zbytečně braly energii pro opravdu kvalitní život.
Jindřiška umí geniálně PROPOJIT terapeutickou část s tou koučinkovou a ve správnou chvíli zakomponovat i hypnózu, kterou se také zabývá.
Moje komunikační problémy v práci i ostatním životě se rapidně zlepšily. V partnerské minulosti jsem si v sobě udělala pořádek a jasno, proč se některé věci staly a dokázala ji tak lépe uzavřít a hlavně vše pochopit!
Konečně jsem si dokázala uvědomit svoji vlastní hodnotu s tím jaká jsem TADY a TEĎ a ne až někdy potom. A to vše naprosto přirozeným způsobem.
Děkuji Ti ze srdce za tento efektivně a příjemně strávený čas.

Martina Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Bylo mi velkou radostí, že jsem se odhodlala svůj svět s někým sdílet a našla si paní Jindřišku. Velmi profesionální avšak lidský přístup mi na mnohé přinesl jiný pohled. Pohled i na samu sebe. Ze sezení jsem často byla plná emocí, mnohdy unavená. A proto bylo pro mne velice přínosné, že jsem se mohla vrátit k emailu, kde jsem našla ty důležité poznámky, úkoly či jiná doporučení. Děkuji, že jsem měla tu možnost.

Mgr. Andrea Jahnická

S Jindřiškou jsem spolupracovala zhruba rok a její koučink pro mě byl jednoznačně akcelerátorem mého osobního růstu. Na oblasti, kterým jsem se snažila věnovat svou pozornost, jsem si posbírala i zpětnou vazbu od svého okolí. Do jednoho mi všichni potvrdili změny, o které jsem usilovala. Děkuji, Jindřiško, jsem zase o pár levelů dále.

Ing. Veronika Valentová, PhD.

Jindřišku jsem si vybrala podle fotky a dala na první dojem. Sympatická žena smějící se z fotky a v reálu 1000x lepší. Žena na svém místě, plná empatie a profesionál každým coulem. Moje koučování trvalo rok a ušla jsem tolik cesty, co ne za celý život.

Na začátku cesty nešťastná v zaměstnání, bez jakéhokoliv zájmu, v partnerské krizi. Největší a nejtěžší kus práce musí vykonat každý sám, ale průvodce touto cestou je k nezaplacení. Dnes mám práci, která mě baví, koníček, který mě naplňuje a ujasnila jsem si partnerský vztah a své priority. Konečně se MÁM RÁDA, jsem RÁDA SE SEBOU a SAMA SEBOU !

Dagmar Stejskalová

Více jak roční zkušenost, profesionální koučink, nabité zkušenosti budu využívat po mnoho dalších let.

Děkuji za tvůj přístup Jindřiško

Ing. Radim Striegler

K Jindřišce už chodím rok a nemůžu si naší spolupráci vynachválit. Sezení mi hodně pomohly. V době, kdy jsem k Jindřišce přišla, jsem v sobě cítila úzkosti a panické stavy a nedokázala vidět smysl věcí. Řešila jsem novou práci, vysoké nároky na výkon, život po studiu v pro mě cizím městě, zdravotní problémy…

Jindřiška se mi stala velkou oporou. Je to člověk, kterému jsem bez obalu mohla svěřit všechny své pocity a získat zpětnou vazbu, která mi pomohla se sama v sobě zorientovat. Postupně si vybudovat nadhled a OCENIT samu sebe za vše co dělám. Naučila jsem se získat ODVAHU, POSTAVIT SE sama za sebe a vnímat, že prožívanou situaci, každý ze zúčastněných vnímá jinak… Procházely jsme společně nejen terapeutickými sezeními, ale také čistě koučováním, jak si uspořádat pracovní záležitosti.

Jindřiška odvádí skvělou práci. Musím říci, že jsem ze začátku váhala, zda potřebuji 2hodinové sezení, ale je to opravdu dostatečný prostor pro probrání vašeho problému a nalezení řešení. Navíc si zpětně mohu v e-mailu pročíst další kroky, na kterých mohu další měsíc pracovat. Jak zde zmiňovali jiní, opravdu to je nejlepší investice, kterou jsem mohla udělat.

Dostane se vám profesionálního přístupu a dostatečné péče v krásném prostředí, ve kterém se můžete cítit bezpečně. Moc děkuji.

Ing. Hana Holešová

Jakkoliv materialisticky to zní – série sezení s Jindřiškou byla možná nejlepší investice, kterou jsem za poslední roky udělal. Moje zadání bylo obecné: chtěl jsem lépe poznat a pochopit sám sebe. Byl jsem překvapený efektivitou celého procesu. S každé schůzky jsem odcházel s novým a velice konkrétním poznatkem díky kterému se mně samotnému SE SEBOU ŽIJE LÉPE. Myslím, že to stejné se dá říct i o mých blízkých.

Mgr. Vladimír Schreiner

S Jindřiškou jsem se potkal v době, kdy jsem řešil zejména vztahové problémy z minulosti. Měl jsem za sebou tehdy již určitou formu terapeutické práce, ale nebyla zcela úspěšná. Problémy se vracely periodicky, po obdobích klidu přicházela období náročnější. Společně s Jindřiškou jsem dokázal tento kruh prorazit a otevřené dveře do MINULOSTI konečně UZAVŘÍT.
Mé zaměstnání klade velký důraz na racionální stránku osobnosti. Tyto vzorce ve mne převládaly i tehdy, když jsem řešil problémy v osobním životě. Díky Jindřišce jsem se naučil lépe pracovat se svými pocity a pochopil důležitost jejich přijetí, aniž bych však musel obětovat sám sebe. Nezměnil jsem se – naučil jsem se.
Když jsem měl tuto důležitou etapu za sebou, mohl jsem se s Jindřiškou plně věnovat svému seberozvoji. Práce mi velmi pomohla v mém profesním růstu. Společně s ní jsem procházel přípravou na ODBORNÉ ZKOUŠKY, kde jsme řešili například jak pracovat s očekáváním okolí či obavami ze selhání. Velmi přínosné pro mne byly i techniky, které mi pomohly s přípravou po znalostní stránce. Toto vše se pak významně podílelo na mém ÚSPĚCHU.
Ať už máte osobní problémy, které potřebujete v sobě vyřešit, nebo vám jde „jen“ o zdokonalování vašich dovedností v rámci soft-skills, mohu Jindřišku vřele doporučit. Osobně jsem s ní prošel obojím a vnímám, že jsem se v obou aspektech svého života, OSOBNÍM i PROFESNÍM, POSUNUL o notný kus dále.

Mgr. Roman Ciprian

Dostal jsem se do situace, která mě úplně zničila. Byl jsem v takovém kruhu, ze kterého nešlo ven, v noci se budil a užíral myšlenkama. Pak jsem začal brát léky, ale bylo to ještě horší. Šel jsem ke dnu, přestalo mě všechno bavit, stal se ze mě slaboch. Věděl jsem, že takto skončit nechci a začal docházet na terapie k Jindřišce. Bylo to se mnou jak na houpačce, běh na dlouhou trať, ale postupně jsem cítil, že je to lepší a lepší. Negativních myšlenek jsem se zbavil, uvědomil si hromadu věcí, stal jsem se duševně silnější, vrátil se ke koníčkům s jiným pohledem na život.

Jindřiška je příjemná paní, která mi zase vrátila CHUŤ DO ŽIVOTA.

Josef Furch

Jindřiška mi byla doporučena, když jsem stál ve svém životě na složité křižovatce. Vše co mě trápilo jsme vyřešili a posunul jsem se myšlenkově o kus dál. Dříve jsem něvěřil, jaký může mít osobní koučink pozitivní vliv na celkovou KVALITU ŽIVOTA. Teď jsem rád, že jsem se k tomu odhodlal a vyzkoušel. Nic bych na tom v současné době neměnil – maximální spokojenost. Doporučuji.

Ing. Vlastimil Fabikovič

Vynikající terapeutka v Brně.

Petr Honzátko

Schopná a empatická terapeutka v Brně. Paní má výborné a kladné reference. Věnuje se i HYPNÓZE. Doporučuji.

Jitka Škapová

K paní Jindřišce jsem začala chodit v období, kdy jsem byla velice přetížená povinnostmi. Měla jsem pocit, že se dostávám do deprese, jak skloubit rodinu a podnikání? Uvažovala jsem i o psychiatrovi, že začnu brát léky, že jsem slabá. Teď jsem velice ráda, že jsem se rozhodla pro Jindřišku. Ukázala mi cestu k mému sebevědomí a vůbec jsem netušila, jak si člověk může očistit duši a zjistit, co ho svírá. Hned po prvním sezení jsem viděla a cítila, že Jindřiška je ta pravá, která mi může pomoct. Je velice výjimečná, má krásný přístup k lidem, dokáže pracovat jako kouč i psychoterapeut. Krásně vás ZKLIDNÍ a POHLADÍ NA DUŠI. Do ničeho vás nenutí, vždy dá na výběr a na co se cítíte.

A já se dnes cítím spokojená, vyrovnaná, sebevědomá a na spoustu věcí mám JINÝ POHLED. Okolí se ptá, co se se mnou stalo, že vypadám spokojeně i mladší a manžel si toho také všiml. Na sezení velice ráda vzpomínám. Mohu doporučit každému, kdo se cítí sklíčeně nebo má problémy, které jej pohlcují. Doporučuji chodit k milé paní Jindřišce, je to ta správná volba, co můžete pro sebe udělat.

 

Martina Marková

Jindřišku jsem začala navštěvovat, když jsem prožívala jedno z nejhorších období svého života, opravdu jsem nevěděla co se sebou. U ní jsem nalezla pochopení, podporu.  Pomohla mi NAJÍT SMĚR, kterým se vydat. Nebylo to jednoduché, mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale také jsem už toho díky ní hodně zvládla. Po sezeních se cítím výborně a vždy si uvědomím něco nového, pozitivního. Jindřiška je neobyčejný člověk, který mi zásadním způsobem pomáhá změnit můj život a najít sebe sama.

Děkuji Ti! Doporučuji navštívit každému, kdo se chce někam posunout nebo něco změnit.

Kamila Švédová

S Jindřiškou jsem již urazila roční cestu. Když porovnám situaci, se kterou jsem přišla a kde jsem teď, tak mohu říct, že mi pomohla mílovými kroky urazit obrovskou cestu. Dívat se na věci i z jiného úhlu pohledu. Spolupráce mě posunuje jak v osobním rozvoji, tak i v tom věřit si, stát si za svými rozhodnutími, být sebevědomá a uvědomit si, že v životě jsme my sami ti, kdo tvoří svoji budoucnost a životní rozhodnutí. Mám ENERGII, větší CHUŤ DO ŽIVOTA a PROSTOR dělat to co chci já.  Moc děkuji.

Martina Rozkopalová

Jindřiška mi pomohla opustit některá přesvědčení, díky kterým jsem chodil v kruhu. Mělo to SYSTÉM – každý měsíc jiná negativní emoce. Doporučuju

Mgr. Jiří Sedláček

S paní Chaloupkovou se vídáme 1x za 4-6 týdnů. Po každém sezení jsem ODPOČATÝ, plný ELÁNU a s CHUTÍ do života.

Jan Hudec

Spolupráce s Jindřiškou pro mě byla nejen přínosná, ale také velmi příjemná. Jindřiška umí skvěle naslouchat, probíraným problémům rozumí a je velmi empatická. Díky jejímu provázení jsem se na své osobní cestě při POZNÁNÍ SEBE SAMA posunula opět o velký kus vpřed a moc jí za to děkuji!

Hanka Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

S Jindřiškou jsem začala spolupracovat, když jsem procházela těžkým životním obdobím. Nejen, že mi pomohla úspěšně překlenout a vyrovnat se s novou situací, ale také jsem během naší spolupráce prošla velkým osobním rozvojem. Pomohla mi najít i své chyby a úspěšně se jich postupně zbavovat. To mi OTEVŘELO OČI a našla jsem v sobě spoustu SÍLY. Jindřiška je velmi milá a ač pro mě bývá těžké se někomu svěřit, zde jsem se cítila příjemně a neměla jsem žádný problém se jí otevřít.

Spolupráce s Jindřiškou byla mou nejlepší investicí do sebe sama.

Marcela Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiška je něco jako strážný anděl. Neradí, ale stojí za mnou a je mi oporou v mé cestě ke SMÍŘENÍ SAMA SE SEBOU. Přestože je přede mnou ještě kus práce, díky Jindřišce se posouvám mílovými kroky a bez její pomoci bych tak daleko sama nedošla. Na našich sezeních se vždy cítím pochopená a plná optimismu, že to zvládnu. Je člověkem s obrovským srdcem a na správném místě.

 

 

Anna Hrazdilová

Jindřiška mi profesionálním, zároveň ale velmi lidským způsobem pomohla pochopit… POCHOPIT především sebe samou a to, že se nemusím bát PROJEVIT své pocity a dělat v životě to, po čem opravdu toužím, co je pro mě důležité a co mě dělá šťastnou. Ještě jednou děkuji!

Ivana R. z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiška je skvělý člověk, který umí naslouchat, je příjemná a profesionální. Naše společná sezení mi velmi pomáhají. Díky jejímu osobitému přístupu konečně POZNÁVÁM SAMA SEBE, buduji si sebevědomí a mám vůli a chuť dělat věci tak, jak je cítím od srdce .

Setkání s Jindřiškou Vám doporučuji :).

Mgr. Romana Machotová

Díky této ženě jsem se posunula mílovými kroky dopředu. Už jen setkání s ní je pohlazením na vaší duši. Málokdo by o mě řekl, že by někdo mohl zkrotit můj temperament. Této ženě se to povedlo a pod jejím vedením mě přivedla tam, kam jsem potřebovala. OTEVŘELA oči a ODKRYLA spoustu záležitostí, které mi blokovaly hlavu. Po každém sezení jsem se cítila líp a líp, VOLNÁ jako pták. Jindři, jsem moc ráda, že jsem Tě mohla potkat a už jsi zůstala v mém životě.

Lidka Brno z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiško, otevřela jsi mi dveře, za kterými bylo tolik dalších dveří a některé se otevíraly samy, některé těžko, další se zdály být uzamčené.. ale všechny jsou nakonec dostupné a otevřené dokořán. Jsem SVÝM PÁNEM a TVOŘÍM si svět. Máš obrovský talent a já ti děkuji, že jsi mi pomohla.

Aneta Rychlíková

Drahá Jindřiško, vím že jsi čekala dlouho, ale muselo to uzrát.. Jak vyjádřit to, co mi přineslo několik sezení s Tebou? Uvědomuješ si vůbec, jak zásadně svou prací měníš lidem život k lepšímu? A vlastně neřekla bych že měníš, já to u sebe vnímám tak, že jsi mi totálně rozmetala moje bývalé vzorce žití a bytí a z toho prachu jako Fénix z popela se zrodil ŽIVOT. Ano, skutečně nyní mohu s klidným svědomím říci, že ŽIJU. Klidná, vyrovnaná a spokojená se svým životem. A od té chvíle se najednou vše stává srozumitelné, zapadá do sebe jak ozubená kolečka a plyne to. Myslím, že Ti nikdy nebudu moci slovy vyjádřit jak moc to pro mě znamená – potkat Tě. Děkuji.

Daniela Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

V životě jsem potkal velkou spoustu lidí, z toho velkého množství je docela málo, se kterými mohu hovořit bez zábran a bez studu, že na sebe „vybalím“, že něco neumím, nezvládám, že mi něco nejde, .. a nebojím se otevřít i velmi osobní rovinu – prostě Ti důvěřuji. Pohovory s Tebou jsou pro mne něco jako bájné římské očistné lázně – vždycky se těším. Jsi člověkem, který umí předat slunce do duše, a takových lidí je málo. Jsi samozřejmě člověk, který má jistě i své chyby, ale  zcela určitě o svém jednání přemýšlíš a domýšlíš důsledky, dokážeš na sobě pracovat, jsi empatickým člověkem, který nevnucuje jiným svůj pohled na svět a věc, ale pouze nasměrovává, navádí a nechává nás na sobě pracovat a hlavně dává SÍLU a ODVAHU k ryze osobním rozhodnutím – tyto atributy dokážeš „očkovat“ i do svých klientů – nebo co jsme. Proto jsi opravdu osobnost a naprosto jedinečná.

Ing. Jiří Švestka

Díky spolupráci s Jindřiškou si plně uvědomuji různé situace v mém životě už od dětství, ve kterých se projevily mé jedinečné schopnosti. Vnímám jako úspěch a pozitivní ty případy, které jsem považovala za bloky nebo jasný neúspěch. Teď chápu, že blok a negativní pocity spočívaly (nebo vycházely) ve způsobu interpretace každé z těchto situací. Ve skutečnosti je dnes vidím jako zdroj své SÍLY a uvědomění svých silných stránek a svých vnitřních driverů, které nesmím umlčet. To mi dává KLID a umožňuje mi soustředit se na to podstatné v mém životě. Dekuji! Rok práce a podpory Jindřišky je pro mne neocenitelný.

Kateřina Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Když jsem se před pár týdny přibližovala dveřím Jindřiščina domu, přicházela jsem ve spěchu, s pocitem vnitřní tíhy a jen mlhavou představou o tom, co mě za nimi čeká. Na zklidňujícím sezení, natož u odborníka „přes hlavu”, jsem nikdy nebyla. V tomhle jsem skeptik. Jindřiška mě ale při našem prvním setkání nějakým tajemným způsobem oslovila a její velký smysl pro empatii, který člověk vycítí hned na první pohled, mě přiměla, abych se nad tím vším zamyslela…VÍCE V ČLÁNKU NA BLOGU: Jak mnou projela vlna uvolnění. Doslova…

Lucie Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jindřiška mi byla doporučena kamarádkou a po přečtení jejích webových stránek jsem cítila, že „ona“ bude ta pravá, která mi pomůže najít cestu ven z mých problémů. A tak se i stalo! Naše pravidelná setkání mi pomohla nejen s mými neduhy, ale otevřela mi i obzory v jiných situacích a nyní dokážu mít nad nimi lepší nadhled a úhel pohledu. Jelikož se Jindřiška neustále vzdělává a velice dobře se dokáže navnímat na klienta, určitě ji mohu doporučit všem, kteří hledají pomoc podobného typu.

Petra Brno Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Původně jsem si chtěla jen na sobě vyzkoušet, jak fungují principy NLP. Jindřiška mě ale svým přístupem a znalostmi tak oslnila, že se vídáme pravidelně a já si výsledky naší práce nemohu vynachválit. Určitě ji doporučuji i Vám!

Markéta Tichá

S Jindřiškou spolupracuji již delší čas a musím říct, že jsem s její prací velice spokojená. Nejvíc musím ocenit její profesionální a přesto lidský přístup. Vážím si i empatie a vhledu do situace, kdy mi pomáhá najít skrytou a přitom podstatnou příčinu problému.Řešili jsme společně už více témat, která mě trápila a vždy k mé velké spokojenosti. Pokud hledáte kouče, který má opravdu hluboký zájem vám pomoci a ulevit od trápení, určitě se obraťte na Jindřišku.

Alena Habichová

Pokud se rozhodnete vydat na cestu za sebepoznáním, je vždycky výhodou mít na této cestě kvalitního průvodce. Není důležité, jak daleko s Vámi na cestě půjde, nicméně je důležité, aby Vás navedl správným směrem. Já jsem takového průvodce našla v osobě Jindřišky a za každý kus naší společné cesty jsem jí nesmírně vděčná.

Mgr. Jolana Zedeková

S paní Jindřiškou už spolupracuji několik měsíců a musím konstatovat, že jsem velmi mile překvapen efektem těch několika sezení. Za několik měsíců jsem nejen poznal více sám sebe, ale naučil jsem se DUVĚŘOVAT SI, stát za svými rozhodnutími a nepochybovat o sobě.

Můj život tak doznal kvalitativní změnu k lepšímu. Přirovnal bych to asi jako, bych se dosud díval na rozkvetlou louku života přes zavřené okno a bál se vyjít ven. Nyní už jsem na té louce a užívám si ty vůně, barvy, zvuky. Tímto za vše Jindřišce děkuji.

Ing. František Krejčí

Ve svém životě si často neseme zátěž z našeho dětství a zátěž nasbíranou v průběhu života. Za pomocí NLP technik a citlivého vedení Jindřišky jsem se významné části této zátěže zbavil. Díky tomu se teď cítím mnohem víc uvolněný, spokojený a užívám si i drobné radosti života. Počítejte ovšem s tím, že to hlavní je na vás. Jindřiška je „jen“ vaším průvodcem, díky níž se můžete zbavit řady omezujících přesvědčení. Doporučuji si najít čas a rozebrat s Jindřiškou to, co vás v životě omezuje.

Spokojený klient Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Jak už to bývá, k Jindřišce mě přivedla štastná náhoda a protože mě téma koučinku zajímá, tak jsem začala docházet na koučovací sezení. První hmatatelný výsledek jsem zažila po pár sezeních při práci na jednom náročném projektu, kdy jsem měla obavy, jak to všechno zvládnu s dávkou zatěžujícího stresu. Při sezeních jsme řešili témata jako lehkost, snadnost, plynutí a najednou se mi asi během dvou týdnů přihodilo 6 různých situací, kdy jsem si lámala hlavu, jak to vyřeším, přičemž řešení se vylouplo naprosto snadno a lehce v různých podobách (nápad, email, telefonát…). Projekt byl velmi úspěšný a já jsem přesvědčená, že velkou mírou tomu pomohlo právě koučování. Jsem zvědavá na další výsledky. Na Jindřišce oceňuji její profesionalitu, zaujetí a vášeň pro věc, mám k ní stoprocentní důvěru a doporučuji ji.

Dagmar B. Z osobních důvodů si přeji uchovat anonymitu

Setkání s Jindřiškou mělo významný vliv na mé sebevědomí a pochopení, kudy se chci ve svém životě dále ubírat. Naučila mě efektivními nástroji ovlivnit kvalitu mého života a lépe hospodařit se svojí energií. Poznala jsem více do hloubky sebe samu a uvědomila jsem si, že jen já jsem zodpovědná za svůj vlastní život i za to jestli ho plnohodnotně žiji, nebo pouze přežívám.

Ivana Čencová

Než jsem potkala Jindřišku, měla jsem představu o koučování takovou, že mi někdo bude radit, co mám dělat se svým životem. A to já nepotřebuji. Váhala jsem, zda vůbec s koučováním začít. Jindřiška mi otevřela oči. Neradí mi, jen pomáhá uchytit si život do svých rukou, podívat se na něj z jiných úhlů, pochopit vzniklé situace a problémy a najít si svou vlastní cestu. Jindřiška má mou důvěru v tom, jak nad věcmi přemýšlí, vnímá a přesně ví, co zrovna já potřebuji. Tím mi dokáže krásně otevřít mysl a ta se postupně čistí.

Jana Pěnčíková

Když je student připraven, učitel se objeví …. paní Chaloupkovou jsem objevil právě včas a stále mi pomáhá k úspěchům jak pracovním tak soukromým. Pomohla mi překonat sebe sama, objevit a splnit mé cíle, materiální i duševní.

Václav Balík

Jsem překvapena, kolik si toho mohu sama odpovědět pod jasným a především citlivým vedením koučky Jindřišky Chaloupkové. Jsem ráda za každý den urychlení v přiblížení se tomu, kdo doopravdy jsem – v pochopení, zvědomění a nalezení praktických návodů, které mi život okamžitě mění.

Ing. Arch. Kateřina Holmanová

Setkání s koučkou Jindřiškou Chaloupkovou která chápe, rozumí a pomáhá objevit jiný úhel pohledu a najít cestu z labyrintu, patří k milým zážitkům letošního roku.

Děkuji

Ing. Alena Brožková PhD

Velmi se mi líbil průběh koučinku s paní Mgr. Jindřiškou Chaloupkovou. Tato metoda mi pomohla ujasnit si moje priority a naplánovat etapy jejich realizace.

Ing. Jan Brožek

Pro mě jako pragmatického a realistického člověka bylo setkání s Jindřiškou jako snový zážitek… protržení vnitřní hráze. Léty naskládaný kal a zdánlivě odžité ústrky a smutky se vyvalily a odtekly. Jindřiška mi pomohla podporou, tolerancí, citlivostí překonat tu rozbouřenou řeku a především najít sebe sama. Moc děkuji.

Mgr. Et Mgr. Hana Hanusová

Práce s Jindřiškou pro mne byla celostním obohacením. Dokázala přirozeně zvolit formu diskuze, která pro mne byla příjemná a zároveň účinná. Postupovala s ohledem na mé potřeby a navazovala vhodně na vyvíjející se téma. Navodila atmosféru, ve které jsem vůči ní získala důvěru a mohla se tak otevřít. Umožnila mi vhled do mé situace z jiného úhlu pohledu, čímž mi rozšířila možnosti pro řešení. Jsem si jista, že bych se na ní v případě potřeby pomoci, znovu obrátila.

Mgr. Stanislava Klocová