Jak poznávám sebe sama?

Baví mě dívat se na věci z jiného úhlu pohledu,
Baví mě přemýšlet nad věcmi skrze smyslová vnímání,
Baví mě uchopovat věci jinak,
Baví mě propojovat téměř nespojitelné,

Baví mě nacházet nevšední výstupy a aplikovat do běžného života.
Posiluje mě to v nadhledu, poznání podstatného, radosti v životě.
S tím mi přichází pevnost, síla, jistota, klid.
Jsem sama sebou.

Ráda i vás provedu cestou za POZNÁNÍM SEBE SAMA.

Jindřiška Chaloupková


Můj život a zkušenosti
Bez vynaložení většího úsilí jsem proplula studiem na gymnáziu. V okamžiku rozhodování Co dál? jsem neměla jednoznačné směřování. Jediné, co jsem s jistotou věděla bylo, že chci pomáhat lidem.

Volba padla na studium psychologie nebo práva. Když nejste jednoznačně rozhodnuti, jdete cestou nejmenšího odporu. Stačily obavy rodičů, že nemám šanci, abych tuto myšlenku na mnoho let uzavřela.

Pomoc lidem
A tak jsem vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a otázka, zda je to to pravé, ve mě zůstávala nezodpovězena. Podvědomě jsem se stále vracela k psychologii. To ovlivnilo i výběr zaměstnání. Nastoupila jsem jako notářský koncipient a po absolvování odborných zkoušek jsem po mnoho let pracovala jako zástupce notáře. Mou stěžejní pracovní náplní byla dědická řízení, kde důležitější než paragrafy byla právě lidská podpora klientovi.

Skrze pomoci lidem ke spravedlnosti jsem si nepřímo osahávala i pomoc psychologickou. Právnická praxe mě naučila mnohému : mít ve věcech systém a řád, vidět to podstatné, dotahovat věci do konce, umět lidsky přeložit paragrafy, urovnat spory mezi lidmi a také odvaze čelit časté nesmyslnosti nařízení lidskou domluvou.

Harmonie
Po letech zaměstnaneckého poměru v „systému“ se u mě začala postupně vytrácet smysluplnost, naplnění a vnitřní spokojenost. Najednou jsem se ocitla na křižovatce nového rozhodování Co dál? Uvědomila jsem si, že mě to téměř po třiceti letech přivedlo znovu k možnosti rozhodnout se podle svého vnitřního nastavení a přání.

Tentokrát jsem se už rozhodla jednoznačně, pro individuální pomoc lidem jako koučka a terapeutka. Dnes jsem si jistá, že má cesta je nasměrovaná správně a vše je tak, jak má být.  Absolvovala jsem akreditované výcviky pod NLPEA – Mistr praktikant NLP, Praktikant NLP, Kouč NLP, akreditovaný výcvik koučů CPC u Coachingworld, kurzy s tématikou osobního rozvoje – Jak rozpoznat a bránit se manipulaci, Redukce stresu a strachu, Time management IV. generace, Brillant Brain – paměťová a emoční inteligence, etika chování.

Diplomy a certifikace

DSC_0063aaaaaa
DSC_0063aaaaaa
Scan600dpi_v4
Scan600dpi_v3
08
Scan600dpi_v6
07
Scan600dpi_v5
Scan600dpi_v2

Kontaktujte mě