Emoční skříň

  • 24.12.2014
  • admin

Chcete se se mnou podívat na koučink originálně?

Pozvu vás tedy do světa fantazie, který nám byl tak vlastní v dětství. Každý z vás si může vytvořit svou a jedinečnou představu o koučování tak, aby mu v ní bylo dobře.

Vstupte do světa fantazie i s humorem a představte si místo své hlavy pomyslnou skříň, každému jak je libo…

A teď si tam místo halenek, roláků, šatů, kalhot či jiných standartních věcí netradičně vložte všechny vaše příběhy, zážitky, radosti, zklamání, zkušenosti, naděje, strachy, obavy, předsudky, prostě všechno to, co vás v životě jakkoliv ovlivnilo, v čem žijete a stále to nosíte s sebou.

Jak vám teď jde skříň zavřít? Nejde?

A jak to všechno souvisí s koučováním?

Kouč vám pomůže ne s tím vánočním či jarním úklidem. Pomůže vám věci vaší mysli roztřídit a znovu se na ně podívat. Tak jako se třeba díváte na šaty, které jste již léta nenosili, protože se barevně nehodí k vašim dalším doplňkům, ale je vám líto je vyhodit, co když jednou si koupíte ty správné doplňky?

A když se na věci podíváte znovu, získáte nadhled. Najednou vidíte ty pro vás podstatnější věci. A to, co se zdálo jako nezbytné, můžete najednou s klidem vyhodit. A zbavujete se dále, nejen těch šatů, které se vám nehodí k doplňkům…. Dále protřizujete, vyhazujete, kombinujete a spojujete předtím pro vás neslučitelné věci.

Skříň se krásně vyprazňuje, dveře se zlehka zavírají…

Nemáte chuť udělat si generální úklid ve vaší skříni?

Tak to jste právě vkročili na cestu za lehčí myslí a novými změnami… ( možná i s humorem a fantazií )