Zklidnění z jiného úhlu pohledu

  • 22.12.2016
  • editor

V bývalé profesi jsem dlouhodobě zažívala vysoké požadavky na výkonnost. Člověk musel za měsíc odevzdat soudu co nejvyšší počet věcí a v podstatě nikoho nezajímalo jak, hlavně ať je skončeno a splněny statistiky. Na povrchu naprosto v pořádku a uvnitř? Nebyl čas na studium nových věcí, na delší konzultace ohledně případu … Připadala jsem si doslova jako Buvol, který nemá čas se otočit vpravo a vlevo a jen se žene vpřed k cíli s názvem Splněno. Záměrně říkám Buvol, který nemá s ženským rodem naprosto nic společného.

Dnešní doba klade velký důraz na výkonnost a tím kolikrát potlačí kvalitu, lidskost, přirozenost, vnímavost a každý z vás by určitě našel spoustu dalších věcí, které musel v životě odložit na druhou kolej. Každý z vás určitě zažil situace, kdy vydává spousty energie na něco, co musí upřednostnit za každou cenu před něčím jiným.

Ukažte mi někoho, kdo v tomto stavu necítí přetížení z nadmíry myšlenek, roztěkanost, tlaky v hlavě, střídání nálad, …

Nežádoucí stav se odráží jak v pracovním tak v osobním životě – nemám čas na partnera, nemám čas na děti, nemám čas na koníčky, nemám čas si sednout, nemám čas si věci prožít, nemám čas na nic…JSEM VE STRESU.

Mysl má přeplněno….právě se rozsvítilo výstražné červené světlo vašeho vnitřního semaforu.

A tady někteří z vás začnete hledat cestu, jak z toho všeho ven. Jak si jednoduše ulehčit a pocítit alespoň na chvíli naprostou úlevu od všech myšlenek.

Jednou z cest může být Zklidňující a harmonizační sezení. Je tady pro ty, kteří si chtějí odpočinout, odlehčit a najít zde podle své představivosti to, co je pro ně v tuto chvíli užitečné nebo co potřebují posílit.

Použijte teď svou skvělou představivost a představte si, že jste zabaleni do teplé přikrývky relaxace a dovolíte si prožít pocity naprostého uvolnění, protože schopnost člověka uvolnit se je nekonečná …..

Z pohledu zvukových frekvencí jste v hladině alfa. Nic víc, nic míň. Jste fyzicky a mentálně uvolnění. Takový ten pocit, kdy nic neřešíte a je vám tak dobře, že nechcete ani pohnout fyzickým tělem, jen odpočíváte, relaxujete, načerpáváte…..dostaví se pocity klidu, harmonie, bezpečí, míru, jistoty, čistoty…..

Ale co vám to opravdu přinese v běžném životě ? Můžete každodenní starosti zvládat s větším přehledem, můžete lépe spát, můžete získat nad spoustou věcí nadhled… Dříve nebo později se stanete klidnější, vyrovnanější, lehčí, svobodnější. Začnete si všímat, že něco je jakoby jinak, že najednou ve stejné situaci jednáte či se cítíte lépe.

Tak co, naladila jsem vás ? Pokud ano, ráda se stanu vašim průvodcem na této zážitkové cestě.